NÁKUPNÍ KOŠÍK

0,- Kč
0 položek

Registrace uživatele

přihlašovací jméno (login): Heslo:
Jméno a příjmení:
Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:
Telefon:
Email:
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., souhlasím se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti Vojtěch Valášek (IČ 62038737), jakožto správci, případně třetí osobě, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování, např. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10-ti let od udělení souhlasu.

Zboží zasíláme pomocí PPL nebo Českou poštou na dobírku.

Doprava je zdarma při objednávce nad 2.000,- Kč. Při objednávce nižší než 2.000,- účtujeme poštovné a balné PPL 132,- Kč a Česká pošta 144,- Kč.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Obchodní podmínky

Top internetové obchody  Superlink.cz  JAHHO.cz   Obchody-Eshopy.cz  Vyhledávač zboží a katalog obchodů  Shopy.cz - Internetové obchody  Eshopy.us  Ověřené internetové obchody  Zalevno.cz - Nejlepší ceny na internetu.  E-internetové obchody  Internetové obchody online - Dobchody.cz  CenyZboží.cz  Srovnání cen e-shopů  Katalog internetových obchodů  Katalog Centrum-24.cz  Hledejceny.cz - akční ceny, shopy, obchody, slevy  Kostky pro děti  Hračky Kryštof  

Máte tematicky podobný web? Nabízíme Vám výměnu odkazů.